MINSKA-BOBRUISKA-DZIĻIČI-MOGIĻEVA

29 марта -02 апреля
245,00
Minska ir viena no iecienītākajām īso ceļojumu cienītāju vietām. Kaimiņvalsts galvaspilsēta ir daudzpusīga un interesanta gan lieliem, gan maziem ceļotājiem. Šāds brauciens vienmēr ir laba ideja tiem, kas vēlas atpūsties no ikdienas steigas un, pavadīt laiku kopā ar saviem tuviniekiem. Mēs aicinām Jūs uz Baltkrievijas austrumiem, kur ir īpaša atmosfēra un daudz senu tradīcijas. Jūs aplūkosiet brīnišķīgos pils parku kompleksus, unikālo aizsardzības arhitektūras darbu, izjutīsiet iepriekšējo gadu garu un daudz ko citu!

CEĻOJUMA TIPS:: Ceļojumi ar autobusu

BRAUCIENU KALENDĀRS: 29. marts -02. aprīlis

BRAUCIENA PROGRAMMA
Cenā iekļauts:

BRAUCIENA PROGRAMMA

1 diena:

Izbraukšana no Rīgas no rīta-06.15. Robežas šķērsošana. Pārcelšanās uz Minsku.

Ievākšanās viesnīcā. Vakariņas pēc vēlēšanās. Brīvais laiks pilsētā.


Nakts viesnīcā.


2 dienas:

Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana.

10.00 Apskates ekskursija pa Minsku: Trīsvienības priekšpilsēta, augšpilsēta, Rātslaukums, pareizticīgo un katoļu katedrāles, hokeja arēna, Baltkrievijas galvaspilsētas prospekti, laukumi un obeliski u.c.

Brīvais laiks. Plkst. 16.45 pārcelšanās uz Bobruisku. Apmešanās viesnīcā * * *. Vakariņas. Nakts viesnīcā.


3 diena

Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar ekskursiju vadītāju, ceļojuma informācija

Bobruiska.

Viens no valsts lielākajiem rūpniecības centriem, Bobruiska ir plaši pazīstama arī ārpus tās.

Un tas, protams, asociējas ar bebriem. Šiem brīnumdzīvniekiem uzstādīti veseli trīs oriģināli pieminekļi. Tajās Bebrs attēlots kā drukns, francisks mietpilsonis, ģērbies pēc XIX gadsimta modes. Tērps izvēlēts ne velti — ar šo laiku datējama gleznainā pilsētas centra apbūve, kuru šķērso plata gājēju iela.
Tajā pašā XIX gadsimtā tika uzcelts arī ar saviem mērogiem pārsteidzošais Bobrujskas cietoksnis. Viņas zvaigžņu stunda bija četru mēnešu aizsardzība kara laikā ar Napoleonu 1812. gadā. Kā liecina daudzi laikabiedri, šis fakts ir atstājis milzīgu iespaidu uz visu kampaņas gaitu. Arī tagad par tiem laikiem atgādina plašajā teritorijā izvietotie bastioni un citi nocietinājumi, no kuriem daļu apskatīsim ekskursijas gaitā. Klostera apmeklējums!

Ierašanās Žiličos. Pusdienas par papildmaksu!

Žiličos brīnumainā kārtā izdzīvojis, turklāt diezgan labā stāvoklī, skaistais Bulgaku pils un parku komplekss. Pati pils ieturēta klasicisma stilā. Daudzu pirmā stāva telpu interjers izceļas ar dekoratīvā noformējuma bagātību un apdares rūpību. Daudzas detaļas veidotas no koka. Dažu zāļu sienām ir oriģinālas ornametētas polihromas rotas. Tāpat būs patīkami pastaigāties pa plašo parku, aplūkot oriģinālās saimniecības ēkas, apbrīnot gleznainos dīķus, kurus veido caur parku plūstošā Dobsnas upe.

Atgriešanās Bobruiskā!


Teātra apmeklējums uz izrādi “MAZĀS KOMĒDIJAS”.

4 diena:


Brokastis viesnīcā.

9.00 Izbraukšana uz Mogiļevu.


Gājēju ekskursija pa PL. slavas un Ļeņina ielu - vēsturisko centru, ekspozīciju apmeklējums un ekskursija CARA NIKOLAJA OTRĀ PĒDĒJĀS LIKMES muzejā, autobusa ekskursija pa pilsētu, ekskursija Svētās Nikoles sieviešu klosterī, SK “Buiņičas lauks” teritorijā.

Brīvais laiks iepirkšanai un pusdienām!

Zoodārza apmeklējums. Pēc vēlēšanās par papildmaksu.
2000. gadu sākumā Mogiļevas Meža tehniskās koledžas pasniedzēji un studenti izveidoja zoodārzu Buiniči ciemā. Viņi ieguva lielu teritoriju meža zonā, kur izvietoja plašas būrīšus un milzīgus dzīvnieku voljērus. Ar laiku zoodārzs izmežģījās līdz 80 hektāriem. Šodien šeit var sastapt ne tikai baltkrievu dzīvniekus. Zoodārzā dzīvo skaistie vilki, lāči, āpši, aļņi, stirnas, mežacūkas un majestātiskais Usūrijas tīģeris.
Vietējās faunas lepnums ir sumbrs. Jāatzīmē, ka tie vairojas Zoodārzā ģeometriskā progresijā, pulcējoties īstā ganāmpulkā.

Tūristu ērtībām Zoodārzā darbojas dzelzceļš ar jocīgu nosaukumu “baltkrievu safari”. Vilciens pārvietojas ar ātrumu, kas nepārsniedz 10 km/h, lai varētu labi aplūkot voljēra iemītniekus.

Šeit apskatāma arī kanjonu sistēma, kas izveidojusies ledus laikmeta laikā.


Ierašanās Bobruiskā. Brīvais laiks!

5 diena:

Brokastis viesnīcā. Izlikšana no viesnīcas pulksten 9 no rīta!

Izbraukšana uz Rīgu.

Vēlā ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:

Dzīvošana viesnīcā “Baltkrievija” divvietīgos numuros

Programmas cenā ietilpst:

- dzīvošana viesnīcā (1 nakts) * * + divvietīgos numuros Minskā,

Dzīvojot šajā viesnīcā, viesi var bez maksas izmantot viesnīcas baseinu un akvaparku līdz plkst. 13:00. Pēc 13.00 – 50% atlaide.

3 naktis Bobruiskā viesnīcā TŪRISTS * * vienvietīgos numuros ar brokastīm


Cenā ietilpst:


• transporta pakalpojumi brauciena maršrutā. Komfortabls autobuss.

• dzīvošana viesnīcā 3 * ar brokastu ērtībām.

• Ekskursijas

* teātra biļete

• vadītāja pakalpojumi


Papildu izmaksas:


• piemaksa par vienvietīgu dzīvošanu viesnīcā pēc pieprasījuma

• pusdienas – pa 7 EUR

• apdrošināšana ceļojuma periodam – no 2,25 EUR

Svinīgās vakariņas viesnīcā-35 EUR

ieejas biļetes muzejos un ekskursiju apkalpošana (Bulgaku pils parku komplekss-7 eiro, memoriālais komplekss, Zoodārzs-3,5 eiro)


Pirms tūres rezervācijas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu! TŪRISMA PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS LĪGUMS (Līguma paraugs par tūrisma pakalpojumu piešķiršanu) link >>>