ZIEMASSVĒTKI MINSKĀ!

245,00

Aicinām Jūs iepazīt baltkrievu skaistumus, apmeklēt dabas liegumus, pastaigāties pa senām ieliņām un apbrīnot neparasto arhitektūru.

ТИП ПУТЕШЕСТВИЯ: Путешествия на автобусе

КАЛЕНДАРЬ ПОЕЗДОК: Октябрь

BRAUCIENA PROGRAMMA
Cenā iekļauts

BRAUCIENA PROGRAMMA

1. diena. 24:00 izbraukšana no Rīgas.


2 dienas. Ierašanās Minskā. Brokastis viesnīcā. Apskata ekskursija pa Minsku: vēsturiskais centrs, gleznainā, senā Augšpilsēta, Trīsvienības priekšpilsēta, kur kūsāja aizpagājušā gadsimta pilsētas dzīve un kur šodien viesus vilina muzeji, suvenīru bodītes, omulīgas kafejnīcas, krodziņi un daudz kas cits. Izmitināšana viesnīcā. Vakariņas pēc vēlēšanās varēsiet baudīt baltkrievu krodziņā, iesakām nogaršot neatkārtojamas kartupeļu pankūkas * Dranikas *


Brīvais laiks. Naktsdzīves cienītāji var apmeklēt viesnīcas 24. stāva restorānu un svinēt Ziemassvētkus. Nakšņošana viesnīcā Minskas centrā.


3 dienas. Brokastis. Izbraukšana uz vienu no apmeklētākajiem Baltkrievijas-etnogrāfiskā muzeja SULA muzejiem (pēc vēlēšanās papildus).


“SUĻAS LIELKŅAZISTE”

Baltkrievijā pirmais interaktīvās vēstures parks “lielkņaziste sula” atrodas tikai 49 kilometru attālumā no galvaspilsētas gleznainā tāda paša nosaukuma sulu ezera krastā. Te paveras jauna pasaule, kur zūd robeža starp materiālo un garīgo. Pēc pusdienām “Šļaheckas palvannā”. Atgriešanās pilsētā. Brīvais laiks. Varat apmeklēt cirku vai teātri!


4 dienas. Izbraukšana ekskursijā uz LIDU.


Lida ir sena pilsēta Baltkrievijas rietumos, kas dibināta XIV gadsimta beigās un 1590. gadā ieguvusi Magdeburgas tiesības. Senā pilsēta pamatoti lepojas ar Baltkrievijas monumentālāko pili, kuru pirms gandrīz septiņsimt gadiem bija iedibinājis dižais kņazs Ģedimins.


- LIDAS PILS apmeklējums. Pilsētā saglabājušās arī XVIII-XIX gs. kulta celtnes — Krusta celšanas baznīca baroka stilā un Sv. Mihaila (bijušais piāru ugunskurs), kas izpildīts klasicisma formās. Bet mūsdienu Lida ir slavena ar savu Lidas alu un kvasu — labāko Baltkrievijā.


Pusdienas.


Laipni lūdzam Lidas Brovāra muzejā!

2022. gadā rūpnīcas teritorijā tika atvērts alus brūvēšanas muzejs. Tas izvietojies vēsturiskajā alus darītavas ēkā, kas nolaista jau 1876. gadā. Muzeja ekspozīcijas piedāvā lielu aktivitāšu skaitu un visdažādākos eksponātus, arī interaktīvus. Apmeklētāji iepazīs alus etiķetes vēsturi, glāzes, redzēs XIX gadsimta beigu – XX gadsimta sākuma Nosela Pupko rūpnīcas alus pudeles.


Ekskursijā piedāvāsim Jums ne tikai uzzināt alus brūvēšanas vēsturi, bet arī iemācīsim Jums pareizi degustēt alus un dzērienu šķirnes.


Izbraukšana uz Minsku. Vakara atgriešanās pilsētā.

5 dienas. Brokastis. Brīvais laiks. Izbraukšana 11.30 uz Rīgu. Diena ceļā. Vēlāk atgriešanās Rīgā.

dzīvošana viesnīcā “Baltkrievija” divvietīgos numuros

Cenā iekļauts

Programmas cenā ietilpst:


— dzīvošana viesnīcā (3 naktis) * * + divvietīgos numuros Minskā


Dzīvojot šajā viesnīcā, viesi var bez maksas izmantot viesnīcas baseinu un akvaparku līdz plkst. 13:00. Pēc plkst. 13.00 – 50% atlaide.


Cenā iekļauts:


• transporta pakalpojumi brauciena maršrutā. Komfortabls autobuss.

• dzīvošana viesnīcā 3 * ar ērtībām divvietīgā brokastu numurā.

• Ekskursijas

• tur.gru vadītāja PPA pakalpojumi

Papildu izmaksas:


• piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā -60 eiro

• izbraukuma ekskursija ar pusdienām uz LIDU — 25Eur

* izbraukuma ekskursija uz SULU-20 eiro

• apdrošināšana ceļojuma periodam – no 2.25 EUR


vakariņas viesnīcā-7.00 EUR


Rīga LV-1010, Elizabetes iela 51-20

skatīt karti

+371 28676885

devro.tour@inbox.lv